Yeşil enerji güneş sokak ışık yaygın olarak kullanılan

İçinde todayand #39; s büyük şehirler, yol güzergahı üzerinde yürüyor, veya turistik mekanlara gitmek ya da çalışmak için fabrika gidin, şimdi güneş ışıkları görülen her yerde yeni türü olabilir.Güneş sokak ışıkyaygın olarak kullanılmıştır. Aydınlatma, sokak aydınlatma yardımcı güç, olmadan önceki geleneksel güç sokak ile karşılaştırıldığında faydası var güneş enerjili olan, herhangi bir elektrik ödemezseniz, buna ek olarak, ayrıca aşağıdaki özelliklere sahiptir:

yeni enerji sürekli gelişme ile 1, enerji tasarrufu ve çevre koruma ve çevre dostu enerji yeni bir tür yaygın olarak kullanıldığı gibi güneş enerjisi kullanın. Bu herhangi bir makine sürücü gerektirir değil, doğanın sınırsız enerji kullanımı. Bu avantaj güneş hücreleri, güneş enerjisi depolama elektrik enerji fotovoltaik güneş enerji dayalı pil kullanmaktır, bu enerji türetilmiş doğa, herhangi bir kısıtlama olmadan herhangi bir kirlilik, enerji tasarrufu ve çevre koruma üretmek değil.

2, güvenli ve rahat, güneş ışıkları sadece DC güç kaynağı herhangi bir kablo döşeme olmadan kullanmak, yükleme nispeten basit; Emanet performans herhangi bir kaza üretmek değil, bu yüzden iyi sokak aydınlatma, inşaat genel gider telleri Çelik kalitesi, yüzey yapılan ışıkları deniz feneri toprağa kazma plastik, güneş pilleri ile püskürtülür güç özel Anti-hırsızlık vidalar, kullanımı böyle sevmiyorum.

3, uzun ömürlü, düşük maliyetli, güneş sokak aydınlatma yüksek LED ışıklar, yüksek teknoloji, şarj ve deşarj denetleyicisi kullanılan kullanır ve aksesuarları da uluslararası markalar, akıllı tasarım, kalite, yani kabakla #39 güvence; s nispeten uzun hayat; Bu sokak nedeniyle herhangi bir elektrik olmadan güneş enerjisi kullanımı değil tüm kabloları yatıyordu gerekiyor, daha az yatırım, sadece bir yatırım maliyeti nispeten düşüktür, onlar-ebilmek yarar--dan uzun vadeli.