Nasıl iyi ya da kötü kalite hakim LED paneli ışıkları?

Nasıl iyi ya da kötü kalite hakimLED panel ışıkları?

LED paneli ışık en iyi temsilcisi Led enerji tasarruflu lambalar, olmak olan sadece ince bir görünüm, ama aynı zamanda etkili enerji tasarrufu uzun ömürlü, radyasyon, yüksek parlaklık etkisi elde etmek için söylenebilir. Bu paneli downlight olabilir şimdi ofis, ev en iyi aydınlatma tercih söyledi. Ama şimdi Pazar marka LED paneli ışık var pek çok türü varsa, hangi ikisi #39 nereden bileceğiz; s kalitesi iyidir?

İlk olarak, biz lamba kendisi, ince yargılayabilir paneli ışık panel ve arka kapağı yakın olduğunu, mühürlü bir durumdur. Böylece etkili nem, böcekler ve su geçirmez etkisi oynayabilir. LED paneli lamba konut çoğu genellikle yüksek saf alüminyum kabuk malzeme, uzun ömürlüdür. Ama kalitesiz paneli ışıkları ise, gövde panelleri ve onlar tümleşik tasarım değildir, sadece panel metal veya plastik malzeme vücut, bu paneli ışıkları da çok hafif, ama sadece soğutma etkisi iyi değil ve zaman kullanımı çok uzun değil.

İkinci,LED paneli ışıkmalzeme de çok önemli parçasıdır. Alüminyum alaşım malzeme kaliteli led paneli ışıkları oksidasyonunu kullanılır ve o normalde ne altında kullanılıp kullanılamayacağını şartlar ve durum paslı görünmüyor. Ancak, bazı ince panel ışığın düşük kaliteli demir bu ıslak bir ortamda kolayca pas ve sızıntı potansiyel riski olacak onların beden yapmak. Eğer sen almak o zaman demirden yapılmış bir mıknatıs, emmek