Gelişmeler aydınlatma Rio Olimpiyat Oyunları spor

Rio Olimpiyat oyunlarından aydınlatma gelişmeler spor

Rio Olimpiyat Oyunları sona geldi ve her ne kadar hala daha az tatmin edici. Aydınlatma spor--dan bir bazı gelişmeler görebilirsiniz.

1, metal halide hala ana Olimpiyat Stadı Rio 's

Göre eksik istatistikleri, Rio Olimpiyat Stadı % 70'den fazlası ucuz, uygun maliyetli metal halide lamba, bir yükümlülüğe ve metal halide lamba teknolojisi olgun, istikrarlı performans, Olimpiyat Oyunları mekanları ana kaynağıdır.

2, LED aydınlatma uygulama spor alanı için

LED aydınlatma yeni en sevdiğim spordur. Eksik istatistiklere göre en az 2.000'den fazla LED aydınlatma spor LED aydınlatma teknolojisi hızlı gelişme mekanları mekanları, her türlü kullanılan kümesi vardır.

LED stadyum aydınlatmagelişim gelecekteki yönü var.

3, geniş çoklu-spor için geçici aydınlatma

Binbaşı Oyunlar mekanları yanı sıra kalıcı binalar, kullanımı daha büyük miktarlar kullanmak aynı zamanda kongre merkezleri ve diğer büyük alan kullanımı için geçici mekanları ayarla ve biraz da düşük dereceli mekanları kullanmanız gerekir. Eski en uygun aydınlatma çözümü Olimpiyat Oyunları gereksinimlerini karşılamak için aydınlatma ek aydınlatma standart alt düzey mekanları geliştirmek için kullanılan bir geçici mekan aydınlatma sistemi kullanmaktır. Ek aydınlatma sistemi geçici aydınlatma sistemleri biçimidir

Bu nedenle, LED aydınlatma sistemi geliştirme geleceği yönünde olduğunu! Sonraki Olimpiyat Oyunları Tokyo LED aydınlatma ile yaklaşık yarım stadyum alanı olacak tahmin girişim.