Saha aydınlatması Pole tasarım yükseklik ve açıklama

1, kare yüksek pole lamba tasarım Yükseklik: 25 metre, ışık kutup için üç bölüme ayrılmıştır sekizgen çubuk, üstten kalınlığı yukarıdan aşağıya doğru olan: 6mm, 8mm, 10mm kalibre: 280mm kalibrelik altında: 560mm, tasarım maksimum rüzgar direnci ilâ 60 m / s. Prizler, yüksek kaliteli çelik levha flanş çapı 950 mm, 25 mm kalınlığı ile 3 bölümden oluşur.

2, pole lamba ve stent yüksek mukavemetli yüksek kaliteli çelik plaka büyük bir bükme şekillendirme bükme makinesi, tek seferlik üzerinden otomatik olarak kurulan, ışık kutup, lamba paneli sıcak daldırma çinko tedavisi, polyester görünümünü kullanarak bir bütün olarak ark sular altında. toz kaplama, korozyon olmadan 30 yıl görünüm koruma.

3, pole lamba elektrikli Asansör sistemi elektrik motorları, Vinç, sıcak daldırma çinko tel halat ve kauçuk kablolar ve diğer bileşenler tarafından. Elektrik direğine vücut yükleme, kaldırma oranı 3-5 metre / dakika.

4, yüksek kutup ışık Kılavuzu, sistem boşaltma kılavuz tekerlek ve kaldırma sürecinde ışık plaka lamba otomatik olarak düşebilir ve kıtlı yanında yerde lamba plaka korumak için yanal hareketi ortaya değil emin olmak için Kılavuzu kol bileşimi oluşur kanca.

5, 8pcs veya 12 adet 400W Yüksek güç liderliğindeki sel ışıkları pole lamba aydınlatma oluşur

6, pole lamba Yıldırımdan korunma sistemi: 1.5m uzun hafif bir yere 1 m yüklü uzun paratoner yüklenmesi uzun yere tel ve yeraltı cıvata.

7, pole lamba modu elektrik kontrol modu için aşağı böylece lamba panelinin aşağı 2,5 m yerden bakım çalışmalarını kolaylaştırmak için güvenli ve güvenilir bir şekilde olabilir. Yüksek Ayaklı lamba el ile uzaktan kumanda aygıtının sabitleştirmek çizgi vardır, operatör uzaktan kumanda lamba 5 metre aşağı, çok işleç'ın kişisel güvenliğinizi sağlamak için olabilir.

8, aşağı-tip yüksek Ayaklı lamba tüm lambalar ve fenerler IP65 toz, yağmur daldırma, ışık, elektrik hayat korunması önlemek için standartlar mühür. Lamba malzemeler genellikle kalıp döküm alüminyum döküm iyi korozyon direnci kullanılır.

Yukarıda meydanım saha aydınlatması kutup tasarım açıklama, yükseklik ve parametre pole lamba, satın almanız gerekir Eğer e-posta bize. HedefSales@sxyhzm.com