LED sel ışık ve LED Projektör birbirinden ayırmak nasıl?


Bazen sel LED ışık ve LED Spot iki farklı aygıt karşılaşıyoruz. Aralarındaki fark nedir? Lütfen aşağıdaki açıklamalar bakın:

Spot ışığı, spot, spot ışık, sahne ışıkları, vb, özellikle mimari aydınlatma için kullanılan olarak da bilinen yol AÇTI ve ticari alan yuvarlak bir ağır, görünümünü aydınlatma, dekoratif bileşenlerinin de kare, çünkü genellikle şeklini ve geleneksel cast ışık ya da orada bazı farklılıklar böylece ısı, nedenlerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

LED sel ışık özellikleri:

LED ışıklar yaygın olarak kullanılan piyasada temelde yüksek güçlü LED 1W imitasyon Lümen yapısını değiştirmek için 3030 lamba boncuk seçimdir (her LED bileşenleri PMMA yüksek verim lens ile yapılacaktır, temel işlevi ikincil dağıtım LED ışık, diğer bir deyişle, ikincil optik), iyi ısıl işlem teknolojisi yüzünden bir kaç şirket vardır ve seçili 3W ya da daha yüksek güç LED. Büyük ölçekli durumlar, aydınlatma, aydınlatma ve diğer yapılar için uygundur.

Ne başka şeyler spot için dikkat etmeleri gerekiyor?

1, yüksek saflıkta alüminyum reflektör, en doğru ışın en iyi yansıma etkisi.

2, simetrik dar açı, geniş açı ve asimetrik ışık dağıtım sistemi.

3, açık tipli Yedek Ampüller, kolay bakım arkasında.

4, lambalar ışınlama açı ayarı kolaylaştırmak için bir kalibrasyon plaka ile donatılmıştır.

Yerleşik mikro-çip denetimi aracılığıyla ışık projelendirme LED, küçük mühendislik uygulamalarında denetleyicisi yok geçişin atlama renk yanıp sönen rastgele yanıp sönen alternatif geçişlerini ve diğer dinamik etkiler elde etmek için kullanılabilir, ayrıca DMX, takip, tarama ve diğer efektler elde etmek için kontrol edebilirsiniz. Şu anda, ana uygulama siteleri hakkında bunlar: tek bina, tarihi binalar, aydınlatma, Bina dış ışık aydınlatma, iç aydınlatma, yeşil peyzaj aydınlatma, dış aydınlatma, dans salonları ve diğer eğlence yerleri ve benzeri aydınlatma ışık, tıbbi ve kültürel İmkanlar billboard.

Nesneleri belirli bir noktadan her yöne eşit aydınlatmak ve ampuller ve mumlar karşılaştırmak için kullanmak en iyisidir. Projektörler sahne içinde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, fotoğraf makinesinin veya nesnenin içinde kapsamı dışında yerleştirilebilir. Bir sahnede projektörler birçok farklı renk kullanmak yaygındır. Bu projektörler koyu öngörülen ve model üzerinde karışık. Nedeniyle çeşitli projektörler, projektörler kolayca tahmin edilebilir ve ışıldak parlak bir ışık üretmek için nesne, yüzeye yakın yerleştirerek gibi birçok yardımcı kullanımı vardır.

Işıldak çok fazla kurulabilir değil, aksi halde render donuk ve sert görünür unutulmamalıdır. Bu nedenle, üretilen her zamanki render içinde aydınlatma parametreleri ve ışık efektleri etkisinin tüm sahne düzeni etkileri yaşamaya daha fazla dikkat ve daha fazla deneyim, ana aydınlatma becerileri ile ödemek.

Projektörler özellikleri:

Projektörler nesneleri düzgün her yönde belirli bir noktaya aydınlatmak ve ampuller ve mumlar benzetme için kullanmak en iyisidir. Projektörler sahne içinde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, fotoğraf makinesinin veya nesnenin içinde kapsamı dışında yerleştirilebilir. Bir sahnede projektörler birçok farklı renk kullanmak yaygındır. Bu projektörler koyu öngörülen ve model üzerinde karışık. Nedeniyle çeşitli projektörler, projektörler kolayca tahmin edilebilir ve ışıldak parlak bir ışık üretmek için nesne, yüzeye yakın yerleştirerek gibi birçok yardımcı kullanımı vardır.

LED ışık sel ve projektörler arasındaki fark

Projektörler ve projektör arasındaki fark sadece yansımıyor aydınlatma, görsel efektleri projektörler ve projektörler önlemler kullanımında da farklıdır. Projektörler ve görsel efekt-ecek gözükmek düz ve mat, aydınlatma parametreleri yaşamaya daha fazla dikkat üretim ve tüm sahne ışık efektleri etkileri fark projektörler, çok fazla gelişmiş değil o yüzden sahne ışıkları. Sahne ışıkları dikkat gerekir: en doğru ışın, yüksek saflıkta alüminyum reflektör, en iyi yansıma, simetrik dar açılı, geniş açı ve asimetrik ışık dağıtım sistemi, döküm ışık lambaları kolayca ışınlama açı için bir ölçek plaka ile temin edilmektedir.

Projektörler ve ışınlama aralığı spot ikisi arasındaki performans farkını da denir projeksiyon lambaları, projektör, projektör, vb, özellikle mimari aydınlatma ve ticari alan aydınlatma, için kullanılan projektör stilleri daha fazla türde tasarım dekorasyon cinsel öğe modelleme daha ağır. Işıklandırılmış bir kutu tüm yön hatta aydınlatma nokta ışık kaynağı her yöne, ışınlama aralığı ayarlanabilir, standart projektörler tüm sahne aydınlatmak için kullanılabilir.