LED sokak ışık önemi

LED sokak aydınlatmave geleneksel sokak lambası ışık, LED ışıklar ilk tam ışık akışı için maruz kalma etkili menzili sınırlı kullanımını düşünmelisiniz, gereksinimleri yol Aydınlatma etkisi, bu nedenle, led aydınlatma sokak sokak aydınlatma etkili bir şekilde kontrol edebilirsiniz kapsamını ışık dağıtım, böylece daha yüksek talep yeni LED aydınlatma tasarımı parlama etkisini engelleyen sırasında yol boyunca uzun bir şerit şeklinde aydınlık tüp tarafından yayılan ışık yaymak.


LED sokak lambası LED alanındaki bir önemli gelişme durumu, LED sokak ışıkları ve önemli bir avantajı, özellikle çevre koruma ile karşılaştırıldığında geleneksel sokak lambaları, enerji tasarrufu ve diğer yönleri sosyal enerji geliştirme satır eğilim ile. Yol özellikleri, ilke tarafından LED ışıklar desteklemeleri, pazarlama daha iyi yapmak. LED sokak lamba tasarımı orada hala geliştirme, teknolojik buluşlar ile yer, LED ışıklar hızlı bir gelişme döneminde usher olacak.


Ülkenin güçlü destek, sokak aydınlatma, LED TV, LED ekran, LED Çin, ivme çok popüler şimdi aynı zamanda yatırım dönüştürme yönünü avantajları uygulamalarda çok sayıda yol açtı. Aynı zamanda LED sanayi destek durumunu biraz etkisi, led sokak aydınlatma endüstrinin en büyük uygulama alanlarından yol açtı, ama yerli LED ışıklar geçerli momentum rağmen ama yabancı topraklarda, Aile içi LED ile karşılaştırıldığında Hala birincil bir endüstridir. Ancak, Çin yerel ve merkezi hükümet çok sayıda yerli LED üreticilerin kılan yerli üreticilerin fonların, desteklemek için LED yurtiçinde çoğunu işgal.

Led ışıklar, karbon emisyonlarının azaltılması küresel eğilim ışığında uzun vadeli kalkınma genel aydınlatma sanayi talebi LED aydınlatma için çok büyük olacaktır. LED ışıklar veya enerji tasarrufu ve çevre koruma avantajları geliştirmeye devam!