Avantaj karşılaştırmak-e doğru geleneksel HID lamba LED taşkın ışıklar

LED sel ışıkları avantaj karşılaştırmak için geleneksel HID lamba

LED teknolojisi yayan bir yarı iletken ışıktır. LED en erken gelişme sadece elektronik ekipman kullanılan kırmızı, olabilir. Teknoloji geliştirme, LED aydınlatma ışık renkleri çeşitli sorunu mümkün olmuştur, ve yaygın birçok endüstride kullanılan, geleneksel dahil olmak üzere ana uygulama pazarı, görüntülemek ve sinyal Pazar, arka ışık Pazar, sokak lambaları, tünel ışıklar, Otomotiv aydınlatma Pazar, açık peyzaj aydınlatma ve iç aydınlatma Pazar, özel aydınlatma Pazar. LED taşkın ışıklar benzersiz kendilerine göre üstünlükleri vardır.

1. dağıtım sistemi (kablolar, transformers, dağıtım kutuları, köprüler, vb), uzun tüneller, uzun mesafe güç kaynağı, kablolar, elektrik dağıtım tesisleri inşaat maliyetleri azaltmak, maliyet oranı özellikle büyük LED sel kullanımı Işıklar enerji tasarrufu nedeniyle olabilir büyük ölçüde azaltmak belgili tanımlık tel kablo ve elektrik dağıtım ekipmanları yatırım.

2.LED ışık selenerji tasarrufu, geleneksel yüksek basınçlı sodyum lamba fazla % 40 kendi enerji tasarrufu ile karşılaştırıldığında.

3. LED sel lamba gerçek zamanlı Başlat, parlaklık, titreşimsiz, geniş kapsamlı başlangıç gerilimi ayarlamak kolay elde edebilirsiniz, enerji tasarrufu sağlayan yöntemler, yol, tünel trafik kontrolü ve diğer akıllı aydınlatma gibi elde edebilirsiniz.

4.LED projektörleryüksek güvenilirlik, günlük bakım ve onarım maliyeti düşüktür, MTBF 20.000 saat, yüksek basınçlı sodyum lamba ve floresan tüp MTBF az 10.000 saat