LED Yüksek Körfezi Endüstriyel Lamba Kurulumu Sorun Neye Dikkat Edilmeli?

Seçilen yüksek kaliteli LED yüksek bölmeli endüstriyel lamba, daha sonra istenen sonuçları elde etmek için nasıl kurulabilir? Lambaların montajı da önemlidir.

1. dağıtım   aydınlatma. Makul tasarım aydınlatma kurulum yeri, makul bir dağılım elde etmek için, karanlık alanlar görünmemektedir. İyi ışıklandırma dağılımı, insanları mekân, parlak, yorulmaz, rahat bir çalışma ortamı hissetmelerine neden olabilir. İnşaat alanının, LED madencilik lambalarının ve seçeneklerinin makul bir dağılımı olması gerektiği yerlerde.

   2. Lamba tasarımı dahil olmak üzere iç çip ya da kabukların bir dizi, çünkü LED sanayi light kurulum kullanımı, dikkat etmelisiniz yanlış bazı hatları koymak değil dikkatli olmalıyız adımlar atmak .

3. kurulum da tüm lamba bütünlüğünün normal olup olmadığını kontrol etmelisiniz önce LED yüksek yüksek lamba lambası yüklerken , önce elektrikçi sertifika tutmalısınız, böylece bu lamba zarar görmesini önleyebilirsiniz, dikkat etmelisiniz kurulum, bir parçanın olmaması mümkün değildir. Ve yanıcı maddeler mümkün olduğunca tesisattan belirli bir mesafeyi korumak için veya bir miktar patlama meydana gelecek veya normal olarak kullanılamıyor.

4. kurulum da aydınlatma ölü biter olmadığını kontrol etmek için yerinde tamamlanır, aydınlatma bu aydınlatma gereksinimlerini sağlamalıdır.

5. LED sanayi ışık kurulumu hafifçe olmalı, kaos görünmüyor, fenomen, lamba hasarla sonuçlanan görünmüyor. Üreticinin montaj talimatlarına tam uyarak uygulamak.