LED Highbay ışık esas olarak ne yerine kullanılır?

LED highbay ışıklar yaygın olarak kullanılmaktadır. Artık özel profesyonel aydınlatma değil. LED madenciliği lamba Aydınlatma Işık LED incelemesi lamba performans üretilen ve fiyat bariz avantajı vardır çünkü en seçkin markalar, üretilen. Daha sonra geçerli LED incelemesi lamba ağırlıklı olarak yer o içinde kullanılır? Aslında, bu sorun aşağı dokunur ve çoğu insan belirli amaç LED highbay lamba bilmiyorum çünkü bir sürü insan, sordu. Burada bu sadece dedi uygulama alanları sorunu.

Şu anda LED highbay lamba temelde fabrikalar ve işletmeleri, sanayi kullanılır ve maden, petrol, kimya fabrikası ve diğer yerlerde daha güçlü onun uygulanabilirliği, otoyol geçiş ücreti istasyonları, benzin istasyonları, süpermarketler ve diğer yerlerde nedeniyle de pan veya ışık aydınlatma araçları döküm olarak kullanılabilir, özellikle bazı patlayıcı alanlarda kullanmak için genel olarak yer kullanımı ya da çok yüksek koyu lamba LED bir sürü gerektirir , temelde kapsayan bazı bitki atölye çalışmaları, vb, sergi salonları, spor salonları bu yerlerde kullanılan aydınlatma olarak ek olarak sık sık LED incelemesi lambası görmek.

Genel kullanım LED highbay geleneksel E40 lamba tutucu arayüz yaklaşım daha iyi enerji verimliliği için değiştirmek için biz alabilir böylece yüksek parlaklık aydınlatma ve geniş bir alanı gerektiren yerlerde led ışıklar, bunlardan bazıları nispeten geniş bir uygulamadır.

Aslında, LED yüksek bay ışık uygulamaya, birçok yerde kullanabilirsiniz, ama piyasada yeni içinde yükselmeye başladı şimdi kullanıcı olmadan yüksek defne ışık LED kullanımı gelişmiş, LED HIGHBAY lambalar kullanabileceğiniz yerler, yeraltı atölye, depo, süpermarket gibi bu yerlerin kullanımı nedeniyle ışıklı LED highbay lamba ürünleri nispeten daha fazla ışık.