LED ışıklar gece İngiltere'de karbon azaltma doğru parlaklığını azaltmak için maliyet tasarrufu

Hartford County, Kuzey Londra, İngiltere'de ışıklar, daha fazla tasarruf parlaklığını ayarlamak başlayacak. Geçen yıl, Hartford County, yavaş yavaş olmuştur birçok maliyeti il azaltılmış. Şimdi devlet kurumları ve para kazanmak için LED ışıklar parlaklığını düşürerek tarafından gece yarısı para kazanmak için yeni yollar hakkında düşünüyorum.

Bu andquot; karartma ışıklar ve sayı ofandquot azaltmak için etkinleştir; Test ilk toplu işlemle planı çalışan LED ışıklar başlangıç sağlayacaktır. Bu program bazı alanlarda ışıklar, sokak aydınlatma parlaklığını azaltmak ve süresini kısaltmak için gece boyunca odaklanır. 11 oand #39; sokak mevcut saat 06: 00 gece % 25 parlaklık için düşürüldü.

LED ışıklar sadece geleneksel yüksek basınçlı sodyum ışıkları daha karbon emisyonlarını azaltmak, ama aynı zamanda hükümet Karbon emisyon vergisi hedefe ulaşmak için yardım. Işıklar parlaklığını azaltmak enerji tüketimini % 25 daha da azaltmak mümkün olacak, bir gün sonra kule içine kum işlem süresini azaltmak için bir kaç dakika ile bir yıl yaklaşık 92 saat aydınlatma saat kaydedebilirsiniz