LED Sokak Işık Değiştirme

LED aydınlatma ve enerji tasarrufu sağlayan emisyon azaltma geçmişinin hızla gelişmesi ile giderek daha fazla şehir LED aydınlatma ürünleri ile değiştirilecek, iş fırsatlarının dışında sokak lambaları şekillenmeye başlanmış, 2025 yılında küresel sokak lambaları sayısına ulaşması bekleniyor 350 milyon Işık. Son zamanlarda, hangi şehirler projeyi yüklemek için LED ışıkları açtı?

Montreal, Kanada, 132.000 sokak lambası LED ışıklarına dönüştürülecek

Montreal, Kanada'nın, belediye yönetiminin 132.000 sokak lambasını LED ürünleri haline getireceği, ışık kaynağının bir karar vermesi bekleniyor.

Montreal City, akkor ampulleri değiştirerek daha ucuz, daha enerji tasarruflu LED aydınlatma ürünlerini (4000K) değiştirmeyi planlıyor. Bununla birlikte, yüksek renk sıcaklığını dikkate alarak sağlık sorunları getirebilir, şehir halkı buna itiraz etmiştir. Birçok kişi Toronto ve Chicago 3000K ışık kaynağı ürünlerinden hoşlanıyor.

Montreal Belediye Başkanı, belediye hükümetine rağmen henüz bir karar vermediğini, ancak şimdi vazgeçerek 4000K ses yüksek olduğunu söyledi. Bir kere renk sıcaklığına dayalı ürünlerin kullanımı ile Montreal'in büyük ölçekli proje ihalesi olabileceği bildirildi.