LED Sokak Lambaları PK Sıradan Sokak Lambaları

1, elektrik karşılaştırması:

60W LED sokak lambalarının kullanımı yılda elektrik üreten, yılda% 20 oranında enerji tüketen önemli tasarruflar olan 250W sıradan yüksek basınçlı sodyum lamba sokak elektronunun kullanımı sadece ideal bir enerji tasarruflu ürün, aynı zamanda uygun koruma odaklı bir toplum eğiliminin inşası için.

2, kontrast koymak

LED sokak lambası güç sıradan bir yüksek basınçlı sodyum lamba 1/4, bakır kablo döşeme kesitsel alan sadece sıradan sokak lambaları gerektirir 1/3, döşeme maliyetleri çok tasarrufu.

Entegre yukarıdaki iki maliyet tasarrufu, sıradan yüksek basınçlı sodyum lambanın kullanımı ile karşılaştırıldığında LED ışıkları kullanımı, eski sahipleri bir yıl içinde ilk yatırım maliyetlerini artırmak için kurtarma olanağı sağlar.

3, aydınlatma kontrastı:

LED 60W sokak lambalarının kullanımı 250W yüksek basınçlı sodyum lamba aydınlatmasına ulaşabilir; bu da güç kullanımını büyük ölçüde azaltır; Düşük güç kullanımı, rüzgar, güneş enerjisi, şehir ikincil yollarda kullanılan nedeniyle LED ışıkları.

4, sıcaklık kontrast kullanımı:

Sıradan sokak lambaları ile karşılaştırıldığında, LED ışıkları düşük sıcaklık kullanımı, sürekli kullanım yüksek sıcaklık üretmek olmaz, siyah gölge siyah yanmaz.

5, güvenlik fonksiyonu karşılaştırması:

Günümüzde soğuk katotlu lambalar, elektrokatsız lambalar piyasada cıva gibi zararlı metaller ve zararlı ışınlar da dahil olmak üzere yüksek basınçlı X ışını aydınlatmasıyla oldukça heyecanlıdır; LED ışıkları ile karşılaştırıldığında güvenli kurulum ve kullanımda alçak gerilim ürünleri Büyük ölçüde güvenlik risklerini azaltmak.

6, çevre performans karşılaştırması:

Sıradan sokak lambaları zararlı metaller içerir, spektrumda zararlı ışınlar bulunur. Kızılötesi ve ultraviyole ışınım olmaksızın, saf ışıklı sokak lambasıyla karşılaştırıldığında, ışınım yok, ışık kirliliği yok ve zararlı metal içermeyen atıklar geri dönüştürülebilir, tipik bir yeşil aydınlatma ürünleridir.

7, hizmet ömrü ve kalite karşılaştırması:

Sıradan sokak lambalarının ortalama ömrü 12000 saattir, sokak lambalarının değiştirilmesi sadece yüksek sermaye olmakla kalmaz aynı zamanda trafiği de etkiler, özellikle tünel inşaatında özellikle zahmetlidir; LED sokak lambası 100.000 saatlik üniform ömrü, günde 10 saat, on yıl kadar ömrü Yukarıda, bir kez ve herkes için. Buna ek olarak, LED ışık su geçirmez, darbe direnci, şok direnci çok iyi, garanti süresi içinde kaos kalitesi, bakım gerektirmeyen ürünlerdir.