Akıllı sokak aydınlatma nedir?

Akıllı sokak aydınlatma akıllı şehir bina içinde önemli bir atılım olması beklenen. Şarj kazık, verilerin izlenmesi, Çevre kontrolü, Kablosuz WiFi, Polonyalılar ve diğer alanlarda, gelecekte sokak ışıkları ve elde etmek için Akıllı kumanda platformu güvenebilirsiniz.


Akıllı sokak ışık uygulamadır gelişmiş, verimli ve güvenilir güç hattı taşıyıcı ve kablosuz GPRS / CDMA iletişim teknolojisi, uzak merkezi denetim ve yönetim sokağın elde etmek için. Sistem işlevleri vardır otomatik olarak parlaklık trafik akışı, uzak aydınlatma kontrolü, kablosuz ağ kapsama göre ayarlama, kablo güvenlik, uzaktan sayaç okuma ve diğer fonksiyonları, aydınlatma hata aktif alarm önemli ölçüde güç kaynakları geliştirmek genel aydınlatma yönetim düzeyinde, kentsel yol akıllı aydınlatma sistemi, işletme ve bakım maliyeti kullanımını yılda 56 oranında azalacaktır.


Ulusal İstatistik Bürosu veri 2004-2014, kentsel yol aydınlatma üzerinden 10.5315 milyondan 2301.91 milyona, hızlı bir gelişme trendi korumak için şehir yol aydınlatma sanayi sayısını gösterin. Buna ek olarak, son yıllarda, Chinaand #39; s toplam elektrik tüketimi aydınlatma elektrik tüketimi yaklaşık % 14 hesapları. Onları arasında yol ve Peyzaj Aydınlatma elektrik tüketimi yaklaşık % 38 için elektrik tüketim hesapları aydınlatma, aydınlatma en büyük alanı haline. Geleneksel sokak lambaları genellikle sodyum dayalı, yüksek enerji tüketimi ve yüksek aşınma ve LED ışıklar güç tüketimini azaltabilirsiniz, genel enerji tasarruf oranı % 50 veya daha fazla ulaşabilirsiniz. Akıllı dönüştürme sonra Akıllı LED ışıklar kapsamlı enerji tasarruf oranı % 70 ulaşması bekleniyor.


Geçen yıl itibariyle, numarasını Chinaand # 39; s akıllı şehir inşaat 386, Hikmet Özlü inşaat aşamasında içine yavaş yavaş keşif kavramı tarafından şehrin ulaştı. Şeylerin Internet yanı sıra şehir bilgeliği inşaatı hızlandırmalı, bulut bilgi işlem ve diğer yaygın kullanılan bilgi teknolojisi yeni nesil, akıllı sokak ışık yapı hızlı bir gelişim fırsatları müjdecisi olacaktır. Beklenen 2020 yılına kadar Chinaand #39; s LED akıllı sokak lambası Pazar penetrasyonu yaklaşık % 40 artacak