Mutil Açı Altgeçidi LED Tünel Armatür Aydınlatması

Ürün ayrıntıları

Mutil Açı Altgeçidi LED Tünel Armatür Aydınlatması

Değişik LED Tünel Armatür Aydınlatma seçenekleri var. Yüklemek kolaydır. Alüminyum gövdesi, iyi ısı dağılımı güvenilir LED kaynakları ve birden fazla sürücü, sıfır bakım anlamına gelir.


Yahua aydınlatma, tünel aydınlatmada 15 yılı aşkın tecrübeyle tünel ve altgeçit aydınlatmada en karmaşık yol ve ray uygulamaları için en gelişmiş teknolojik armatürü sunmaktadır. Yeni LED Tünel aydınlatması, genellikle 90-300 watt'lık armatürlerde birden fazla montaj konfigürasyonu kullanılan uygulamalar için enerji tasarrufu ve sürdürülebilir bir çözüm sunar.

En iyi termal yönetim ve optik performans için yüksek mühendislik özelliği, bir platformda tünel aydınlatmasının zorlu ortamlarına dayanabilen çoklu aydınlatma dağılımlarıyla 15 yılı aşkın güvenilir çalışma sağlar.

Uygulama:

Tüneller

alt geçitler

Kapalı otoparklar

Kamu ve sanayi alanları


Çin'de tanınmış Tunnel Light üreticileri ve müteahhitleri olan YAHUA, güvenilir bir tedarikçidir ve büyük bir mutil açılı alt geçit ledli tünel armatür aydınlatma projesine devam etmektedir. Satılık ürünlerimizle, fabrikamızdan düşük maliyetle ve düşük fiyata iyi tasarımlı toptan Tünel Işığı yapabilirsiniz.

Sorgulama